KONST / Litografier / Färglitografi 10302070
nr 1030 2070
Michel Delacroix
(f. 1933), Frankrike
Färglitografi, Michel Delacroix (f. 1933). EA-upplaga, Paris, signerad, motivet: 49x58
Michel Delacroix, fransk målare född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:00:45
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)